Anglický malíř kolem 1900
Západ slunce nad řekou, signováno vlevo uprostřed H. L. Robinson, olej/plátno, 36,5 x 56 cm, rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Anglický malíř kolem 1900
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |